New York | turistické informace, letenky, ubytování, fotky
www.new-york-city.cz

Americké přírodovědné muzeum

TIP: Blog New York


Americké přírodovědné muzeum (American Museum of Natural History) patří mezi nejnavštěvovanější atrakce New Yorku, proto by byla chyba se o AMNH nezmínit.

Pokud vás v New Yorku zastihne deštivé počasí, asi nejlepší volbou je navštívit Americké přírodovědné muzeum. Pokud jste na cestách i s dětmi, tuto atrakci nesmíte svým potomkům nechat uniknout.

Americké přírodovědné muzeum se nachází v severozápadní části Manhattanu hned vedle Central Parku a skládá se z 25ti propojených budov. V muzeu se nachází 25 hal se stálou expozicí, výzkumné laboratoře a nově renovovaná knihovna.

Mapa Americké přírodovědné muzeum New York:

Americké přírodovědné muzeum ve svých útrobách skladuje 32 milionů exponátů, ze kterých je možné vždy ukázat jen zlomek. Muzeum je sponzorováno více než 200 subjekty a pořádá okolo sta různých vědeckých expedic kolem celého světa. Jestli je New York hlavním městem světa, tak American Museum of Natural History je jeho nejvýznamější přírodovědné muzeum.

Určitě vás uchvátí kostra tyranosaura či mořský svět. Muzeum nabízí i interaktivní zábavu. Imax kino, laser show, klasické americké občerstvení a mnoho dalšího.

AMNH je otevřeno denně od 10:00 do 17:45. Vstupné je 15 dolarů pro dospělé, 11 pro studenty a 8,50 pro děti.

Americké přírodovědné muzeum nabízí kvalitní zábavu ve velmi poutavém stylu a proto jej určitě při návštěvě New York City nevynechejte.

Vložte komentář k "Americké přírodovědné muzeum"

Copyright © 2007-2016 New-York-City.cz | info[zavinac]new-york-city.cz